Cześć!
Mam na imię Artur i jestem autorem bloga, na którym właśnie się znajdujesz. Jak mówi nazwa domeny chciałbym umieszczać tutaj wpisy na temat życia programisty.
Na co dzień zajmuję się .NET developmentem. Mam duże doświadczenie z zakresu technologii webowych i w tym miejscu chciałbym podzielić się tą wiedzą.
Poza tym jak większość programistów prowadzę swoją działalność gospodarczą i interesuję się biznesem, dlatego zdarzy mi się napisać kilka moich przemyśleń na temat prowadzenia własnej firmy.
W ostatnim czasie założyłem swój kanał na YouTube, do którego subskrypcji gorąco zachęcam. To właśnie tam znajdziesz materiały, które regularnie przygotowuję.
Dziękuję, że jesteś!. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. W razie pytań lub uwag zapraszam do kontaktu.

Dołącz do społeczności DeveloperLife 🥷

Otrzymuj informacje o najnowszych treściach. Razem ze mną rozwijaj swoje umiejętności programistyczne każdego dnia 🔥!

Czat aplikacja w 45 minut w oparciu o ASP.NET MVC i bibliotekę SignalR

W dzisiejszym materiale pokażę Ci jak utworzyć prostą czat aplikację w języku C# na platformie .NET 7. Starałem się przedstawić ten proces w jak najprostszy sposób, bez wdawania się w zaawansowane tematy techniczne, a skupiając się na prostej funkcjonalności jaką jest publiczny czat. […]

Data utworzenia niedziela, 5 lutego 2023 19:49
Komentarze: 0

Autoryzacja przy użyciu JWT tokena w ASP .NET Core

Autoryzacja to część praktycznie każdej aplikacji internetowej. W dzisiejszym wpisie chciałbym zademonstrować, jak w prosty sposób zaimplementować prostą autoryzację opartą o JSON Web Token. JWT jest bazującym na JSON-ie standardem do tworzenia oraz odczytywania tokenów, które zawierają informacje o kontekście użytkownika, rolach itp. Za pomocą JWT możemy zautoryzować się z serwerem za pomocą loginu i […]

Data utworzenia środa, 5 grudnia 2018 16:36
Komentarze: 0