developerlife.pl

Web & .NET development, biznes, życie programisty

Programista na B2B, biznes, technologie, zdobywanie wiedzy – nowy rozdział

Programowanie, biznes życie programisty

Cześć!

Dawno mnie tutaj nie było. Spowodował to brak czasu. Zajmowałem się wieloma nowymi projektami, o różnym charakterze.

Przez ostatnie dwa lata zmieniłem dosyć mocno swój profil zawodowy. Rozszerzyłem obszar działania i nadal jestem programistą, ale jednocześnie udało mi się stworzyć własny produkt, który zarobił, znalazł dla mnie nowych klientów i nauczył nowych doświadczeń. Jednocześnie podjąłem współpracę z jedną z Poznańskich uczelni, gdzie mogę się dzielić swoją wiedzą, a to główny powód, dla którego założyłem tego bloga.

Nowa forma udostępniania treści

O wszystkich moich przygodach chciałbym Wam opowiedzieć, ponieważ były to bardzo ciekawe wyzwania na mojej ścieżce kariery i wydaje mi się, że mogą one pomóc wielu programistom podejmować dobre, ale i czasami odważne decyzje.
Mimo pandemii jesteśmy na świetnej pozycji do własnego rozwoju, jak i biznesu. Jestem strasznie zainspirowany tymi zdarzeniami i na pewno przejdę do szczegółów w ciągu najbliższych miesięcy, jednak w nowej formie.

Mój kanał na YouTube

Jak dobrze wiecie lubię rozmawiać o wszystkim co jest związane z wytwarzaniem oprogramowania oraz biznesem. To już pięć lat od momentu, kiedy przeszedłem na swoje i podpisałem swój pierwszy kontrakt na B2B. Nigdy nie traktowałem tego jako zamiennik umowy o pracę, zawsze chciałem czegoś więcej. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że konsekwentnie dążę do celu i realizuję długofalowy plan, który na bieżąco modyfikuję. Dlatego dzisiaj zapraszam Was do subskrypcji mojego kanału na YouTube.

Na blogu będę umieszczać krótkie wpisy kierujące do tych materiałów. Będą one stricte techniczne, ponieważ nadal 70% mojego czasu poświęcam na programowanie i jestem w tym dobry! Jednak jak mówi sama nazwa developerlife tworzę materiały dotyczące życia programisty. Dużo elementów biznesu, sporo informacji dla początkujących, jak zacząć przygodę z kodzeniem i wiele innych tematów, które wpadną mi do głowy. Od software po hardware dla developerów.

Do zobaczenia na YouTube!

Poniżej wrzucam filmy, które udało mi się już nagrać. Kolejne elementy będą stanowić osobny post na blogu z opisem czego dotyczą. Kod, który prezentuję w materiałach zawsze znajdziecie na moim GitHubie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie widoczny. Pola wymagane oznaczone są *